Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Dajte nám vedieť o vašich preferenciách. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Miešanie farieb a omietok

. . . pre farbu aj pre radu

Miešanie farieb a omietok

Rozhodli ste sa maľovať, natierať a nevyhovuje vám štandardný odtieň farby, ktorý nájdete v regáloch obchodu? Dajte si farbu namiešať!

Ponuka odtieňov je v podstane neobmedzená. Ak potrebujete odtieň farby doladiť čo najpresnejšie k nejakému predmetu, alebo ploche nemáme problém, široká škála vzorkovníkov nám to umožní. Keď nestačí oko, vieme vám pomôcť pri výbere odtieňa fotospektrometrom.
FOTOSPEKTROMETER je prístroj ,ktorý dokáže zo vzorkovníka vybrať najbližší odtieň podľa vašej predlohy – napríklad obkladačky, tapety alebo kúska farby zo steny…..pomocou fotospektrometra to zvládneme.
V prípade, že požadovaný odtieň nenájdete v našich vzorkovniciach, vieme požiadať výrobcov o vypracovanie receptúry na vami vybraný odtieň.
Používame iba originálne pigmenty.

AKÉ FARBY MIEŠAME?

PODĽA POUŽITIA:

  • interérové, fasádne, na drevo, na kovy, na plasty, fasádne omietky, lazúrovacie laky, dekoratívne techniky, priemyselné farby, autolaky, farby do spreja

PODĽA ZLOŽENIA:

  • vodouriediteľné, syntetické, polyuretánové, alkyduretánové, epoxidové

PODĽA ZNAČIEK:

  • JUB, DULUX, HELIOS, PRIMALEX, INEX, BALAKRYL, BELINKA, ARTHE, SAN MARCO, DEN BRAVEN, BODY, CHEMOLAK

PODĽA VZORKOVNÍKOV:

  • JUB, BAUMIT, CAPAROL, TERANOVA, HELIOS, PRIMALEX, DEN BRAVEN, RAL, NCS, ALFACOLOR…..

Tónovanie farieb a omietok si vyžaduje vždy profesionálny prístup a dlhoročné skúsenosti.
V prípade, že požadovaný odtieň nenájdete v našich vzorkovniciach, vieme požiadať výrobcov o vypracovanie receptúry na vami vybraný odtieň.