Používame cookies, aby sme vám uľahčili prehliadanie našej webovej stránky, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Dajte nám vedieť o vašich preferenciách. Podrobné informácie nájdete v sekcii - Nastavenie súkromia.Nastavenie súkromia

Interiéry

. . . pre farbu aj pre radu

O FARBÁCH

Farba a stvárnenie interiéru vytvára atmosféru a ovplyvňuje naše pocity. Farby nás stretajú na každom kroku, obklopujú hrejivým teplom alebo mrazia, tešia nás aj rozčuľujú. Jednoducho nás nenechávajú chladnými.

Každý človek vníma farby inak a podľa svojho naturelu a skúseností dáva prednosť rozlišným farebným kombináciám pri obliekaní i zariaďovaní interiéru. Interiér tak isto podlieha móde, no nemusíme sa ňou riadiť. Vyberte si jednoducho farbu ktorá sa vám páči.
Ľahko sa môžete inšpirovať v časopisoch, na internete urobte si predstavu a my vám ju splníme.

INTERIÉROVÉ FARBY

Farby do interiérov sú spravidla ekologické na vodnej báze a podľa užitkových vlastností ich rozdeľujeme na oteruvzdorné, to znamená keď sa obtrieme o stenu nenechá na nás farbu a umývateľné, ktoré sa dajú čistiť hubkou namočenou vo vode, prípadne s trochou saponátu.

Nakoľko sú dnes tieto farby z praktického hľadiska veľmi obľúbené, majú rôzny stupeň umývateľnosti. Od jemného až po vysoký stupeň.
Ideálna farba má vysokú kryciu schopnosť, výdatnosť, ľahkú spracovateľnosť, umývateľnosť a bude trvácna. Aj takéto farby predávame.

Featured Icon 1

V našej ponuke nájdete širokú škálu hotových odtieňov, alebo si farbu nechajte u nás namiešať presne na mieru.

miešanie farieb
Featured Icon 1

Ak sa vám žiada vedieť ako bude vaša stena vyzerať po namaľovaní navštívte naše COLORSTUDIO.

colorstudio